Van de Heg bankroet

Vrijdag 11 mei 2018

Verlichtingsindustrie G. van de Heg bv uit Barneveld is bankroet gegaan. Dit is op op 2 mei bepaald door de rechtbank in Gelderland, vestiging Zutphen.
Van de Heg bankroet

Van de Heg uit Barneveld, dochter van Light Hold bv, is producent en leverancier van verlichting en tijdens haar 50 jarig bestaan in augustus 2015 na bemiddeling van Marktlink overgenomen door ondernemers Ton Rosendaal, Ruud Alblas en Roel Semmelink.

Zij hebben geprobeerd het bedrijf uit te bouwen met uitbreiding naar vooral Duitsland, nieuwe producten en internet marketing technologieën. Zo handelde het bedrijf onder meer ook onder de namen Licht-wonen.nl en Illuce.nl.

Tevergeefs, zo is nu door het faillissement gebleken. Curator is A.T. de Putter uit Ede, 06-10 77 48 50, deputter@certusadvocaten.nl.

 



Links

www.vandeheg.nl
www.certusadvocaten.nl
www.marktlink.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, verlichting, licht, lamp, armatuur, overname, fusie, bedrijfsovername, management, buy-out, buy-in, marktlink, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, koop, merger, acquisition, fusie, samen, samenwerking, #vandeheg, #marktlink

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden