Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Donderdag 19 mei 2022

Na de succesvolle 22ste editie in januari 2020 – met bijna 13.000 bezoekers die het evenement gemiddeld met een 7,7 waardeerden – staat op 8, 9 en 10 juni 2022 de 23ste editie van de vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer in Jaarbeurs Utrecht gepland.
Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer

Het decennialange succes van Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer komt volgens organisator Hola Press voort uit de behoefte van de facilitaire professionals aan fysieke ontmoeting met hun relaties, nieuwe leveranciers en met elkaar.

 

Uit de bezoekerscijfers valt ook op te maken, dat de bezoekers verantwoording dragen voor de werkplekken van meer dan de helft van bijna elf miljoen werknemers in Nederland. Met zo’n € 9.500 per werkplek zijn zij daarom (mede-)verantwoordelijk voor het beheer van een gezamenlijk budget van ongeveer € 55 miljard.

 

Wie staan er zoal op de vakbeurs? Op vloerengebied is tapijttegelspecialist Modulyss aanwezig. Onderneming Eijsink is gespecialiseerd in afrekensystemen, systemen voor efficiënt  bar- en keukenmanagement, personeelsplanning en een aan de kassa gekoppelde webshop. De firma Grijsen ontwikkelt duurzame straatmeubelen. Dit doet het bedrijf door vakmanschap te combineren met hoogwaardige, duurzame en circulaire materialen.

 

Benieuwd naar alle andere exposanten? Meer informatie én gratis toegangskaarten zijn beschikbaar door vooraf te registreren via deze link.



Links

www.vakbeursfacilitair.nl
www.eijsink.nl
www.grijsen.nl
www.modulyss.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, congres, netwerk, bijeenkomst, symposium, retail, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, #vakbeursFacilitairenGebouwbeheer, tapijttegel, #baltagroup, #modulyss,

Gerelateerd nieuws
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Groei maart 2026 omzet woninginrichting
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met bijna 1% in maart 2026 ten opzichte van dezelfde maand het jaar ervoor, waarbij de consumptie van duurzame goederen sterker groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden