Vacatures bij Kobe

Woensdag 06 oktober 2021

[sponsored artikel] - De internationaal opererende Interieurstoffengroothandel Kobefab, bekend van wandbekledinglabels Kobe, Essente en Koroseal, heeft twee vacatures openstaan.
Vacatures bij Kobe

Kobefab International biedt een uitgebreide innovatieve en kwalitatief hoogwaardige collectie gordijn- en meubelstoffen voor zowel de residentiële als de projectmarkt.

 


 

Het bedrijf is op zoek naar een: ACCOUNTMANAGER regio Midden Nederland.

Het bezoeken van bestaande en nieuwe klanten, het volgen van de markt/concurrenten én trends in de woningstofferingsbranche zijn de belangrijkste taken in deze functie. Voor verdere details over het verwachte profiel en de interessante arbeidvoorwaarden klik op de vacature-pagina van Kobefab.

 

Bij interesse vraagt Kobefab een c.v. en een korte motivatie te emailen naar e.meulenbroeks@kobe.eu.

 



Daarnaast ontstaat er op de afdeling Finance van het bedrijf een tijdelijke vacature als gevolg van twee collega’s die opeenvolgend met zwangerschapsverlof gaan. Daarom is het bedrijf tevens op zoek naar een: ALLROUND ADMINISTRATEUR.

Het gaat om een dienstverband van 1 november 2021 tot en met 31 augustus 2022. In de periode november tot en met februari zal de nadruk liggen op de debiteuren administratie, en van maart tot en met augustus op de grootboek administratie.

Voor meer details wat betreft taken en functie-eisen klik op de vacature-pagina van Kobefab. Bij interesse of vragen over deze functie, vraagt Kobefab een persoonlijke email te sturen voorzien van c.v. naar m.rombouts@kobe.eu. Of met Maike Rombouts te bellen: +31402078447.


[sponsored artikel]



Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, vacature, baan, job, vertegenwoordiger, verkoper, accountmanager, administrateur, #kobe, #kobefab, #muridee, #kobebymuridee

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Wet flexwerk slecht uitgewerkt
Brancheorganisaties in Nederland waarschuwen dat Wetsvoorstel flexwerk goede bedoelingen heeft, maar slecht is uitgewerkt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden