Unieke interieurstukken verzameld

Maandag 11 oktober 2021

Interieurontwerpbureau Equilibre Interiors stelt sinds kort haar entrepot in Amsterdam Noord onder de noemer Equilibre Heritage open voor liefhebbers van vintage meubels en objecten.
Unieke interieurstukken verzameld

Interieurontwerper Scarlett van Ketwich Verschuur richt met haar team interieurs in, maar verzamelt ook bijzondere en zeldzame stukken. Imposante lampen en gesigneerde Murano vazen, een met een luxe witte bouclé opnieuw beklede Cadaques Sofa, modernistische sculpturen, twee kamer hoge Orangerie Window spiegels, een spectaculaire set 70’s Peacock Wicker Chairs, een gigantische 70’s Clam Shell te gebruiken als champagne cooler en nog veel meer hoort thuis in de collectie.

 

De bedoeling is dat de unieke stukken uiteindelijk in juiste interieur terecht komen. Equilibre Heritage neemt echter ook persoonlijke zoekopdrachten aan en gaat op jacht naar bijzondere stukken met een goed verhaal. Het entrepot is open op afspraak.



Links

www.equilibre-heritage.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, tentoonstelling, meubel, decoratie, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, stoel, fauteuil, bank, tafel, #equilibreinteriors, #equilibreheritage

Gerelateerd nieuws
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Nieuwe fase Koenig+Neurath
König + Neurath heeft de zelfbeheerde insolventieprocedure succesvol afgerond. De Duitse fabrikant van kantoor- en projectmeubilair hervat de normale bedrijfsvoering en richt zich op verdere ontwikkeling en digitalisering.
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder
Weinig nieuwbouwwoningen verkocht
In het eerste kwartaal van 2026 zijn bijna 56 duizend bestaande koopwoningen en ruim 5 duizend nieuwbouwkoopwoningen in Nederland verkocht.
lees verder
107 miljoen woningen door renovatie
In een nieuw Green Paper stelt Velux dat Europa tot 107 miljoen extra woningen kan creëren binnen de bestaande gebouwvoorraad. Het onderzoek zet uiteen hoe renovatie kan bijdragen aan gezonder, duurzamer en betaalbaarder wonen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden