Uitkijken naar Najaarsvakdagen

Dinsdag 06 mei 2025

De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
Uitkijken naar Najaarsvakdagen

Voor interieurmerken die nog zichtbaar in De Woonindustrie willen zijn tijdens de Najaarsvakdagen: er zijn nog enkele showrooms beschikbaar, variërend van 50 tot 100 m². Zowel flexibele als vaste plekken zijn mogelijk. Een kans om in contact te komen met duizenden professionals uit de branche.

 

Op de tweede etage verrijst Dromenland – het nieuwe slapencollectief met topmerken als Hilding Anders, M-line (DBC) en Key West. Dit cluster biedt slaapmerken een unieke positie binnen een krachtig platform, gericht op innovatie en kwaliteit in slaapcomfort.


De Project Parade vormt dit jaar de rode draad van de beurs. Deze route belicht merken die actief zijn in de projectinrichting voor horeca, hospitality en kantooromgevingen. Bezoekers ontdekken hoe sfeer, design en functionaliteit samenkomen in professionele interieurconcepten.

 

Toegang tot de Najaarsvakdagen is gratis, registreren kan via deze link.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #interieurtrendevent, #interieurenproject

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden