Uitgever Residence failliet

Donderdag 11 april 2019

Pelican Media, de uitgever van onder meer Residence, het magazine voor de verkoop van exclusieve huizen, is gisteren failliet verklaard.
Uitgever Residence failliet

De exacte reden voor het faillissement van Pelican Media uit Amsterdam is nog niet bekend. Wel stelt curator Stephan Voermans in Villa Media dat de uitgeverij – die zich met onder meer het tijdschrift Residence en het event Residence Salon richtte op de wat meer fortuinlijke lezer – last had van de krimpende tijdschriftmarkt.

Pelican, opgericht in 1990, ging ook in 2013 al eens bankroet. Een decennium geleden had Pelican nog zo'n 80 medewerkers en een omzet van € 20 miljoen. Recent waren er nog veertien mensen in dienst.

Vooralsnog lijken de bladen, naast Residence bijvoorbeeld ook het luxe autoblad Carros, het personeel en de contentmarketingtak volgens Adformatie buiten schot van de insolventie te blijven omdat deze binnen een andere bv van de holding vallen. Vooral drukkers en distributeurs zouden de dupe zijn.



Links

www.pelicanmedia.nl
www.salonresidence.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, uitgever, uitgeverij, wonen, woon, woning, huis, makelaar, event, beurs, evenement, show, stof, textiel, ontwerp, design, designer, laren singer, museum, salon, residence, salon residence, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, buy-out, #salon, #residence, #salonresidence, #pelicanmedia

Gerelateerd nieuws
Versterking verkoop Brinker
Brinker heeft het salesteam onlangs versterkt om nog betere ondersteuning te kunnen bieden aan de klanten.
lees verder
Magie van hoogpolige vloerkleden
[Sponsored artikel] - Hoogpolige vloerkleden, ook wel shaggy vloerkleden genoemd, geven een interieur een warme en luxe uitstraling. Maar wat maakt deze kleden zo speciaal?
lees verder
Consument blijft negatief
De Nederlander blijft terughoudend in aankopen: het consumentenvertrouwen blijft volgens het CBS onveranderlijk en opmerkelijk laag.
lees verder
 
Destination Design 2026
lees verder
Omzetgroei detailhandel
De Nederlandse detailhandel zet ruim 3% meer om in eerste kwartaal van 2025, het verkoopvolume steeg met 0,9% een stuk minder. De omzet van meubelwinkels daalde in deze periode.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden