Uitgever Residence failliet

Donderdag 11 april 2019

Pelican Media, de uitgever van onder meer Residence, het magazine voor de verkoop van exclusieve huizen, is gisteren failliet verklaard.
Uitgever Residence failliet

De exacte reden voor het faillissement van Pelican Media uit Amsterdam is nog niet bekend. Wel stelt curator Stephan Voermans in Villa Media dat de uitgeverij – die zich met onder meer het tijdschrift Residence en het event Residence Salon richtte op de wat meer fortuinlijke lezer – last had van de krimpende tijdschriftmarkt.

Pelican, opgericht in 1990, ging ook in 2013 al eens bankroet. Een decennium geleden had Pelican nog zo'n 80 medewerkers en een omzet van € 20 miljoen. Recent waren er nog veertien mensen in dienst.

Vooralsnog lijken de bladen, naast Residence bijvoorbeeld ook het luxe autoblad Carros, het personeel en de contentmarketingtak volgens Adformatie buiten schot van de insolventie te blijven omdat deze binnen een andere bv van de holding vallen. Vooral drukkers en distributeurs zouden de dupe zijn.



Links

www.pelicanmedia.nl
www.salonresidence.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, uitgever, uitgeverij, wonen, woon, woning, huis, makelaar, event, beurs, evenement, show, stof, textiel, ontwerp, design, designer, laren singer, museum, salon, residence, salon residence, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, buy-out, #salon, #residence, #salonresidence, #pelicanmedia

Gerelateerd nieuws
Branding via interieuraccessoires
[Sponsored artikel] - Hoe de branding van interieuraccessoires je kantoor karakter geeft? Je kantoor is het visitekaartje van je bedrijf: identiteit, sfeer en merkbeleving komen samen.
lees verder
Nauwelijks groei consumentenbestedingen
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met 0,5% in november, vooral door groei bij diensten.
lees verder
 
Heimtex: Nederlands nieuws
lees verder
Weer reorganisatie Bijenkorf
De Bijenkorf heeft ruim twee jaar na de vorige wederom een reorganisatie aangekondigd waarbij er meerdere banen verloren gaan.
lees verder
Inflatie blijft redelijk stabiel
De Inflatie in Nederland was in december 2,8% bij snelle raming, vrijwel hetzelfde niveau als november. Gedurende het hele jaar zijn de prijzen ruim 3% gestegen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden