Uitgestorven dieren Moooi

Vrijdag 11 januari 2019

The Extinct Animal Fabrics is de 'ultieme' high-end collectie van talloze stoffen en leer, van Moooi uit Amsterdam.
Uitgestorven dieren Moooi
Uitgestorven dieren Moooi Uitgestorven dieren Moooi Uitgestorven dieren Moooi

The Extinct Animal Fabrics-collectie bevat stoffen met organische structuren, extreme zachtheid of ruwheid en herinneringen aan de wonderen van de natuur. Ze belichamen niet alleen de looks en texturen van de uitgestorven dieren, maar ook hun tactische gevoel.

Ze zijn gemaakt van verschillende materialen die dit tot uitdrukking kunnen brengen zoals hoogpolig katoenfluweel, jacquards, behandeld leer, mohair en zachte vacht. Een nieuwe collectie stoffen, leer, behang en tapijten die het uitgestorven dier weer tot leven brengen!

Deze opvallende collectie van Moooi was in november 2018 reeds gepresenteerd, maar nu is er wandbekleding aan de collectie toegevoegd. Ontwikkeld in samenwerking met Arte, dat onder meer een showroom in het ETC Design Center Europe in Culemborg heeft.

De wandbekleding is gemaakt van materialen met luxe uitstraling zoals suède, metaalfolie, papierweefsel, ruwe jute, moiré textiel. In opvallende combinaties van kleuren, kenmerken en patronen van pels, verenkleed of huid. Herkent u de neushoorn (foto 2; Dwarf Rhino Wallcovering in Sage and The Golden Chair) of het luipaard (foto 3: Bearded Leopard Wallcovering in Blackened Gold) aan de muur?

 



Links

www.arte-international.com
www.etcdesigncenter.nl
www.moooi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, stof, leer, leder, bekleding stoffering, stofferen, wand, behang, wandbekleding, #moooi, #arte, artenv, #etcexpo, #etcdesigncenter, #etcdesigncentereurope, #etcdesignexperience

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden