Ubica vervangt Hoppe

Vrijdag 02 januari 2015

Ubica wordt de nieuwe naam van café-restaurant Hoppe in Utrecht. In het erachter gelegen hotel Mother Goose kan geslapen worden.
Ubica vervangt Hoppe

(foto: www.duic.nl)

 

In het pand aan de Ganzemarkt 26 heeft van 1931 tot 1989 de matrassenhandel Ubica gezeten. Na een grote brand werden er werkzaamheden gepleegd, bleef het pand leeg en werd het in 1992 jarenlang gekraakt.

In de zomer van 2014 kreeg het pand, dat samen met nummer 24 op de restanten van een oud 'stadskasteel' (een weerbaar stenen huis) uit rond 1310 is gebouwd, eindelijk een nieuwe bestemming: op nummer 26 hotel Mother Goose en op nummer 24 Café-Restaurant Hoppe.

 

De naam Hoppe werd echter niet geaccepteerd door een gelijknamige onderneming uit Amsterdam en daardoor heeft het bedrijf besloten de naam Hoppe 'terug' te wijzigen in 'Ubica'. Onder deze naam staat het pand in Utrecht vanwege de kraakperikelen al lang bekend.

 

Overigens bestaat het merk Ubica ook nog altijd, het is in handen van de Belgische Recticel Group, die het merk in Nederland voert. Naast Ubica voert Recticel nog merken zoals o.a. Lattoflex, Swissflex en Beka.

 



Links

www.mothergoosehotel.com/
www.ubica.nl/
www.facebook.com/ubicabedding/
www.recticel.be

Tags

ubica, slaap, slapen, matrassen, bedden, recticel, ganzenmarkt, ganzemarkt, utrecht, kraken, gekraakt

Gerelateerd nieuws
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
Faillissement Aquinos NL
Na de eerder verstrekte surseance van betaling is matrassenfabriek Aquinos NL in Kesteren nu alsnog failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden