Tweede editie Festival Interieur

Dinsdag 10 mei 2022

Op 8 april introduceerde BNS Crisp zijn eerste consumentenmagazine Stylist! op Festival Interieur. Het blijft niet bij één, op 13 mei vindt alweer een nieuwe editie plaatst, bij Cosentino in Amsterdam.
Tweede editie Festival Interieur

Het Stylist! magazine is vanaf nu te bestellen via de website van BNS Crisp. Ook kan hier een sneak peak bekeken worden. Het magazine is ook beschikbaar bij diverse partners van de branchevereniging. Het tweede Festival Interieur op 13 mei duurt van 10:00-15:30 uur en wordt volgens het bedrijf een inspirerende dag met verschillende keynote’s.

 

Brandbuilder en expert op het gebied van smartphone fotografie, Eef Ouwehand geeft een inleidende keynote en aansluitend een praktische workshop over het maken van het perfecte flatlay beeld. Kunstcurator en founder van Young Collectors Circle, Nadine van den Bosch geeft de masterclass 'Kunst & Interieur'. Deze masterclass is volgens BNS Crisp een unieke kans om kennis te maken met dit boeiende onderwerp.

 

Het aantal plaatsen voor Festival Interieur is volgens de branchevereniging beperkt, dus wie deel wil nemen moet zich snel aanmelden. Ook niet leden zijn welkom, voor € 45; wie na afloop besluit om volledig lid bij BNS Crisp te worden ontvangt dit bedrag retour.

 

N.B. Bij Cosentino vindt op 17 juni ook de zomernetwerkborrel van De Interieur Club plaats.



Links

www.bnscrisp.nl
www.cosentino.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, tradedays, Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, magazine, #crisp, #bnscrisp, #festivalinterieur

Gerelateerd nieuws
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder
Kozijnen bij Toelevering Online
[Sponsored artikel] - Toe aan nieuwe kozijnen? Om je huis een frisse look te geven of energiezuiniger te maken? Dat is tegenwoordig eenvoudig online te bestellen bij Toeleving Online. Hier lees je alles wat je moet weten!
lees verder
Vooruitzicht Woningmarkt 2026
Volgens ING Research zullen er in Nederland in 2026 een recordaantal woningverkopen en een kleinere huizenprijsstijging zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden