Twee weefmethoden: een lamp

Donderdag 06 maart 2025

Het Spaanse designmerk Let's Pause introduceert de Rengo hanglamp, waarin traditioneel vakmanschap en hedendaags design samenkomen. Geïnspireerd op de Japanse filosofie van het samenvoegen van verschillende technieken.
Twee weefmethoden: een lamp
Twee weefmethoden: een lamp Twee weefmethoden: een lamp

De Rengo hanglamp is vervaardigd met behulp van twee traditionele technieken: het weven op een handmatig weefgetouw en haken. Het hoofdgedeelte van de lamp is gemaakt van fique, een natuurlijke vezel die door Let's Pause op ambachtelijke wijze wordt verwerkt. Met een weefgetouw wordt de stof met de hand geproduceerd, waarbij de vezels eerst worden voorbereid en vervolgens gesponnen. De geweven delen worden met subtiele stiksels aan elkaar verbonden, wat bijdraagt aan zowel stevigheid als esthetiek.

 

Door het gebruik van natuurlijke materialen en handmatige productiemethoden heeft elke Rengo hanglamp unieke kenmerken. De haakkleuren accentueren de structuur van het materiaal. De lamp is beschikbaar in drie kleurcombinaties. Ruw bruin en zwart, Ruw bruin en koper en Ruw bruin en wit.

 

Met een diameter van 42 cm en een hoogte van 58 cm heeft de Rengo hanglamp een subtiele, maar aanwezige vorm. De cilindrische constructie zorgt voor een gelijkmatige lichtverdeling, waardoor de lamp geschikt is voor eettafels, nachtkastjes of als sfeerelement in een zithoek.



Links

www.letspause.es

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, stoel, fauteuil, bank, chaise longue, armstoel, zitplek, zitmeubel, lounge, kerst, eettafel, stoel, accessoires, verlichting, #letspause,

Gerelateerd nieuws
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden