Twee keer zoet bij Essenza

Woensdag 08 juli 2020

Essenza presenteert homewear om op te eten, maar zorgt ook voor een goede nachtrust voor de hele familie met de nieuwe Covers & Co kids collectie.
Twee keer zoet bij Essenza
Twee keer zoet bij Essenza Twee keer zoet bij Essenza Twee keer zoet bij Essenza

Allereerst de nieuwe homewear collectie van Essenza. Hiervoor werd het slaapmerk geïnspireerd door voedsel, net als bij het bedtextiel het geval is. In het kleurenpalet zijn intense kleuren van onder andere kersenrood, merengue, rabarber en kaneel terug te zien. Aangevuld met rustige blauwtonen. Voor printinspiratie grijpt Essenza terug op Nederlands kunstzinnige verleden. Bloemen van stillevens uit de voorgaande eeuwen worden gecombineerd met nieuwe technieke, vormen en kleuren.

De kledingstukken zijn volgens het bedrijf vrouwelijk en gracieus, op een comfortabele manier. Zwierige kimono’s van viscose, nachtjurkjes met kant, zachte, wijde broeken en pyjamablousejes in een A-lijn.

 

Het merk Covers & Co presenteert haar nieuwe kids collectie. De junior- en éénpersoonsdekbedovertrekken zijn - net als de rest van de collectie - gemaakt van zacht en knisperend biologisch katoen perkal. De prints dragen: Pretty Fly en Alpha-Bed (foto 3) en For Rest en Beary Much (foto 4). De collectie van Covers & Co is seasonless. Dat betekent dat deze gedurende lange tijd blijft doorlopen en Essenza zo nu en dan nieuwe items toevoegt.



Links

www.essenzahome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, dekbed, overtrek, hoes, laken, quilt, bedmode, badmode, badjas, strandlaken, handdoek, detail, retail, winkel, outlet, showroom, servies, porselein, tafelmode, tafellinen, tafellaken, tafelkleed, servet, nachtrust, #essenza, #essenzahome, #essenzahomewear, #coversandco

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden