Twee cruiseschepen met Estillon-producten

Vrijdag 13 juni 2014

Twee cruiseschepen die in 2015 in de vaart worden genomen, zullen worden voorzien van Fenix Base-ondertapijt van Estillon. Het gaat om de 'Quantum of the Seas' en 'Anthem of the Seas'.
Twee cruiseschepen met Estillon-producten

Estillon zal dit jaar in totaal 60.000 vierkante meter 'Fenix Base' aan de Royal Caribbean International leveren voor deze twee nieuwe cruiseschepen. 'Om het maximale aan comfort te bereiken, koos de rederij voor een hoge kwaliteit ondertapijt', schrijft Estillon. 'Fenix Base is gemaakt van polyurethaan schuim, waarmee het zich onderscheidt van andere kwaliteiten in de markt. Het eerstegraads schuim creëert optimaal comfort en duurzaamheid voor het tapijt.'

 

 

 



Links

www.royalcaribbean.com
www.estillon.nl

Tags

vloer, ondervloer, tapijt, ondertapijt, polyurethaan

Gerelateerd nieuws
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden