Twee cruiseschepen met Estillon-producten

Vrijdag 13 juni 2014

Twee cruiseschepen die in 2015 in de vaart worden genomen, zullen worden voorzien van Fenix Base-ondertapijt van Estillon. Het gaat om de 'Quantum of the Seas' en 'Anthem of the Seas'.
Twee cruiseschepen met Estillon-producten

Estillon zal dit jaar in totaal 60.000 vierkante meter 'Fenix Base' aan de Royal Caribbean International leveren voor deze twee nieuwe cruiseschepen. 'Om het maximale aan comfort te bereiken, koos de rederij voor een hoge kwaliteit ondertapijt', schrijft Estillon. 'Fenix Base is gemaakt van polyurethaan schuim, waarmee het zich onderscheidt van andere kwaliteiten in de markt. Het eerstegraads schuim creëert optimaal comfort en duurzaamheid voor het tapijt.'

 

 

 



Links

www.royalcaribbean.com
www.estillon.nl

Tags

vloer, ondervloer, tapijt, ondertapijt, polyurethaan

Gerelateerd nieuws
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
Andere aanpak NK parketleggen
NK Parketleggen kiest voor tweejaarlijkse opzet en nieuwe positionering inclusief een andere locatie.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden