Turkse kussens van Bonna

Donderdag 28 oktober 2021

Foamkussens worden volgens Bonna vooral in China geproduceerd. Door de huidige instabiele aanvoer en extreem hoge vrachtkosten, wordt het echter weer interessant om foamkussens vanuit Europa te halen.
Turkse kussens van Bonna

Het Turkse Viscotex produceert meer dan 150 verschillende foamkussens in Bursa, vlak boven Istanbul. Volgens Bonna Benelux betreft het hoogwaardige foamkussens, waarbij voornamelijk Europese grondstoffen worden gebruikt. De foamkussens worden onder Viscotex- en private label geproduceerd. Daarnaast is Viscotex ook in het medische segment actief.

Bonna Benelux bv zal de verkoop voor al deze segmenten voor Viscotex verzorgen in de Benelux en Frankrijk. Binnenkort wordt de Nederlandse versie van de website geïntroduceerd. Bonna vertegenwoordigt onder andere ook Lean Back en Vossen.
 



Links

www.bonnabenelux.nl
www.viscotex.eu
www.vossen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, dekbed, overtrek, hoes, laken, quilt, bedmode, badmode, kussen, badjas, strandlaken, handdoek, nachtrust, #bonnabenelux, #viscotex, #vossen

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
 
Dubbele levensduur matras
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden