Trendz veilig verlopen

Maandag 28 september 2020

Afgelopen week (20-22 september) is de eerste beurs van Easyfairs in Gorinchem sinds de uitbraak van corona gehouden: de covid-19-veilige editie van de decoratiebeurs en bloemistenbeurs Trendz.
Trendz veilig verlopen
Trendz veilig verlopen Trendz veilig verlopen Trendz veilig verlopen

De inkoopbeurs Trendz Najaar in Evenementenhal Gorinchem is qua veiligheid goed verlopen. Easyfairs Nederland had er alles aan gedaan om de beurs op een veilige wijze te organiseren en volgens deze beursorganisator vonden exposanten en bezoekers dat ze daarin geslaagd zijn. Mascha de Bruin namens Trendz vindt dat fijn om te horen en bedankt iedereen ontzettend voor het vertrouwen.

Alles was super veilig georganiseerd. Exposanten werden voorzien van handgels, mondmaskers en veiligheidsvoorschriften waarin geadviseerd werden hoe het beste met klanten in contact te komen. Op de beursvloer was alles ook goed geregeld: brede gangpaden met duidelijke bewegwijzering van looproutes en in het restaurant overal anderhalve meter ruimte tot elkaar.

Zowel exposanten als bezoekers vonden het fijn dat de beurs is doorgegaan en zo elkaar weer persoonlijk te kunnen zien en ontmoeten. De dynamiek van live zaken doen was gemist en doordat er zoveel veiligheidsmaatregelen genomen zijn, voelde het heel relaxt om op de beurs te zijn.

In totaal presenteerden zich 87 exposanten die verspreid over de drie beursdagen bezocht werden door 3.520 retailers. Daarmee was deze editie qua aantallen een stuk kleiner dan voorheen. Maar de organisatie was wel tevreden over de bezoekerskwaliteit: retailers kwamen heel doelgericht om inkopen voor de komende wintermaanden te doen.

De volgende editie van Trendz Voorjaar is gepland van 10-12 januari 2021.



Links

www.easyfairs.com
www.trendzvakbeurzen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs, #trendzvakbeurzen

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden