Trendz meer voor bloemist

Vrijdag 06 december 2019

De komende voorjaarseditie van de decoratiebeurs Trendz gaat zich meer richten op het bloemen/planten/tuincentra-segment.
Trendz meer voor bloemist

Het 'groene'-segment was natuurlijk al een belangrijk onderdeel van Trendz, dat nu dus nog meer de aandacht gaat krijgen. Toch blijft ook de home-decoratie wel een substantieel onderdeel, volgens beursmanager Mascha de Bruin en marketingmanager Fernande Brand van organisator Easyfairs.

 

Uit een enquête onder de bezoekers van de vorige editie van Trendz trok Easyfairs, dat recent Trendz Belgium cancelde, de conclusie om voor de werving van de komende beurs, die half januari in de Evenementenhal in Gorinchem wordt gehouden, meer accent te leggen bij de sector bloemen/planten/tuincentra.





Links

www.easyfairs.com
www.trendz-voorjaar.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden