TrendZ Gorinchem ook in najaar

Maandag 09 maart 2015

Het zoemde al even rond, maar kortgeleden werd definitief bekend dat TrendZ in het najaar niet alleen in Hardenberg, maar ook in Gorinchem wordt gehouden.
TrendZ Gorinchem ook in najaar

De strijd om de decoratie-exposant is stevig, maar het lijkt erop dat in Nederland de Evenementenhal, organisator van TrendZ, daar het minste last van heeft in tegenstelling tot andere beursorganisaties. Zoals de Trade Mart Utrecht: deze focust steeds meer op sieraden en mode en verliest al jaren terrein als het gaat om geschenk- en (interieur)decoratie-artikelen. De begin dit jaar ingezette koerswijziging (minder open, meer online) lijkt hierin vooralsnog geen verandering in te brengen.

Onder meer daardoor ziet TrendZ mogelijkheden om in het najaar zoals gebruikelijk niet alleen in Hardenberg, maar ook in Gorinchem de beurs te organiseren:
- Hardenberg 23-25 augustus
- Gorinchem 27-29 september

Daarnaast blijft Gorinchem ook in het voorjaar een TrendZ organiseren. De volgende editie is gepland van 10-12 januari 2016.



Links

www.evenementenhal.nl
www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/273/trendz-gorinchem-najaars-en-voorjaarsbeurs

Tags

Nieuws , wonen, interieur, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, geschenk, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden