Transformatie naar Teddybeer

Woensdag 05 juli 2023

Een nieuwe bekledingsstof geeft de bestaande 'gummibeer' fauteuil van Freistil een nog groter knuffelgehalte.
Transformatie naar Teddybeer
Transformatie naar Teddybeer Transformatie naar Teddybeer

De 'gummibeer' van het merk Freistil van de Rolf Benz groep is in al zijn verscheidenheid al jaren een populair fauteuiltje dat nooit verveeld. Als speels designobject en om wat kleur in je (slaap)kamer te brengen is hij ideaal. Freistil heeft deze 173 Fauteuil destijds ontworpen als een moderne en compacte versie van de Art Deco clubfauteuil. Vanwege het opvallende silhouet en oren dus ook wel bekend als de 'gummibeer'.

 

In de nieuwe Teddy uitvoering - met teddy stof - wordt het knuffelgehalte nog hoger en transformeert het zitmeubeltje van gummibeer naar teddybeer. In deze teddy meubelstof zijn ook twee hockers verkrijgbaar en een sierkussen. Alleen in vijf kleuren: roomwit, lichtgrijs, beige, bruin en het bijzondere lichtroze.

 

Fijn duurzaam detail: de superzachte teddystof uit Italië is vervaardigd van 100% polyester uit gerecyclede PET-flessen. De verkoopprijs van de 173 Fauteuil in teddystof: € 845.



Links

www.freistil-rolfbenz.com

Tags

nieuws, interieur, fauteuil, transformatie, stof, artdeco, modern, compact, meubelen, zitmeubel, kleuren, sierkussen, teddy, teddystof, italie, polyester, recycling, petflessen, merk, #rolfbenz, #freistil, #173fauteuil, #gummibeer, #teddybeer

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden