Topvrouw Beter Bed naar Leen Bakker

Vrijdag 24 november 2017

Debbie Klein wordt 1 februari de nieuwe ceo van Leen Bakker. Ze is nu nog algemeen directeur van Beter Bed.
Topvrouw Beter Bed naar Leen Bakker

Debbie Klein (foto) volg Rob van den Noort op die kortgeleden op stapte bij Leen Bakker, zo meldt Gilde Equity Management. Ze start op 1 februari 2018.

Klein is nu bij Beter Bed verantwoordelijk voor de versterking van het marktleiderschap van Beter Bed en de implementatie van de omni-channel strategie in de Benelux. Ze is al twintig jaar werkzaam in de retailsector, onder meer bij Nike en Adidas en daarna inkoopdirecteur bij de warenhuisketens V&D en Karstadt. In 2014 trad ze toe tot de directie van Beter Bed Benelux.

De nieuwe topvrouw moet de marktpositie van Leen Bakker verder versterken, vooral door het realiseren van duurzame, autonome groei volgens managing partner Gerhard Nordemann van investeringsbedrijf Gilde Equity Management dat Leen Bakker eerder dit jaar overnam van Blokker Holding.

Eind oktober werd al bekend gemaakt dat Ernst de Kuiper (ex Kwantum) als cfo en Matthijs Moeken (ex Jumbo) als directeur marketing & formule bij Leen Bakker aan de slag gaan.

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl
www.gembenelux.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting, overname, acquisitie, merger, #blokker, #leenbakker, #gilde, #gildeequity, #gildeequitymanagement, #kwantum

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden