Topman Flinders stapt op

Donderdag 30 april 2026

Oscar Diele laat op Linkedin weten per 1 juni te stoppen als ceo bij Woonwinkel Flinders Design uit Amsterdam en als cmo van de Duitse Connox Group dat internationaal opereert.
Topman Flinders stapt op

Oscar Diele (foto; Linkedin): "Na een traject van elf jaar sluit ik per 1 juni het hoofdstuk bij Flinders Design en de Connox Group af.

Wat begon met vijf ondernemende jaren aan de zijde van Flinders-oprichter Geert-Jan Smits, groeide uit tot iets heel bijzonders. Nadat we het bedrijf aan Connox hadden verkocht, had ik het voorrecht om als ceo van Flinders te fungeren en later als cmo van de Connox Group – waarbij ik werkte aan het samenbrengen van vier lokale marketingteams en het leggen van de basis voor één sterk Europees merk.

Als er één ding is dat ik meeneem, dan is het dit: de energie van de mensen om je heen is belangrijker dan welke strategie dan ook. De teams waarmee ik heb mogen werken – in Amsterdam, Aarhus, Aken, Hannover, München en Zaandam – hebben deze ervaring zo betekenisvol gemaakt.

Aan iedereen die deel uitmaakte van dit avontuur – collega’s, leveranciers, partners – bedankt. Jullie passie, samenwerking en spirit maakten het de moeite waard. En aan het getalenteerde team dat dit werk voortzet: de basis is solide en ik ben benieuwd hoe jullie hierop verder zullen bouwen.

Wat de toekomst voor mij in petto heeft, weet ik nog niet. Maar na 11 jaar bouwen weet ik één ding zeker: stilstand is geen optie. Als je iets hebt dat de moeite waard is om aan te bouwen – laten we dan eens praten."



Links

www.flinders.nl
www.connox.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, inrichter, meubel, licht, verlichting, decoratie, accessoire, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, online, web, webwinkel, webshop, meubelwinkel, etailer, retail, winkel, ecommerce, verkocht, multichannel, omnichannel, internet, online, shop, #flinders, #geertjansmits, #connox, #oscardiele

Gerelateerd nieuws
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder
Manifest voor sterke centra
Inretail heeft een manifest opgesteld voor politieke partijen die werken aan hun verkiezingsprogramma’s voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in Nederland. Met het manifest roept de brancheorganisatie provincies op om gericht te investeren in sterke, bereikbare en aantrekkelijke centrumgebieden.
lees verder
Trends Christmas World 2026
De decoratiebeurs Christmasworld, die vanaf eind januari 2027 in Frankfurt wordt gehouden, signaleert de trends voor kerst 2026: luxe, zachtheid en teckels.
lees verder
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Verlenging samenwerking
X²O Badkamers en Funda verlengen succesvolle samenwerking en gaan daarmee het vierde jaar in met focus op inspiratie en vertrouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden