Together we Showup

Maandag 20 juli 2020

De organisatie van ShowUP hoopt dat bezoekers massaal op komen dagen voor de volgende editie van de beurs. Deze vindt plaats op 27 en 28 september in de Brabanthallen in Den Bosch. Een nieuwe locatie en een nieuwe datum, registreren kan vanaf nu.
Together we Showup
Together we Showup Together we Showup

Het thema is: together we ShowUP. Oorspronkelijk zou deze editie van ShowUP plaatvinden in augustus. Door Corona werd de beurs doorgeschoven naar september, zodat de organisatie de bezoekers op een veilige en verantwoorde manier kan ontvangen. 

 

Met meer dan 220 deelnemers blijft ShowUP naar eigen zeggen niet te missen voor inkopers en retailers. Vaste leveranciers ontmoeten, nieuwe contacten maken en bekenden uit de branche weer ontmoeten, het is mogelijk op het event. Exposant Unikdesign.nl met het merk Lindform is opnieuw aanwezig op de beurs. Het bedrijf is onder meer bekend van de kenmerkende kleine vazen (foto 1). Nieuw is Umale Mexican atelier, dit Duitse bedrijf levert handgemaakte tapijten en kussens die gemaakt worden door Mexicaanse ambachtslieden (foto 2 en 3).

 

Let op: om bezoekers te spreiden moeten bezoekers zich registreren voor een specifieke dag en tijdsslot. Er is een tijdsslot van 09:00-13:30 en van 14:00-19:00.



Links

www.unikdesign.nl
www.umale.de
www.brabanthallen.nl
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #growup, #listenup, #showup, #startup, #showup2020, #showup20, #brabanthallen, #staysafe, #coronaproof, #unikdesign, #umale

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden