Opnieuw sterfgeval Himolla

Zaterdag 18 juli 2020

Vorig jaar overleed Thomas Friedrich, op jonge leeftijd. Nu is de meubelfabrikant opnieuw getroffen door de te vroege dood van een bekende ex-werknemer.
Opnieuw sterfgeval Himolla

Vorig jaar overleed al de managing director van de Himolla Group, Thomas Friedrich, op 49-jarige leeftijd na een korte, ernstige ziekte. Eergisteren, donderdag 16 juli, stierf Karl Sommermeyer (foto; Facebook Himolla) op 71 jarige leeftijd na een ernstige ziekte.

Volgens Möbelmarkt had Sommermeyer een duidelijke mening en stond hij bekend om zijn luide stem als het ging om de verdere ontwikkeling van de meubelbranche,
waarbij hij altijd pleitte voor een intensieve dialoog tussen industrie en handel.

Karl Sommermeyer trad hij in 1976 in dienst bij Welle Möbel in Paderborn en werkte later bij Leicht Küchen en bij Rolf Benz in Nagold. Vanaf 1983 werd hij Karl algemeen directeur voor marketing en verkoop van de Welle Möbel, waarvan hij tot het definitieve faillissement eind 2018 mede-eigenaar van was. In 1996 kwam hij naar Himolla in Taufkirchen om een dreigend faillissement te voorkomen en het bedrijf tot ontwikkelen tot een belangrijke leverancier van gestoffeerde meubels, met 3.400 werknemers in heel Europa. Karl Sommermeyer was sinds 1999 partner van Himolla, en verliet eind 2018 de Beierse meubelgigant.




Links

www.himolla.com
www.rolf-benz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, banken, fauteuils, stoelen, overleden, overlijden, gestorven, dood, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, #himolla, #rolfbenz, #wellemoebel

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
 
Velderhof past verkooppraktijk aan
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden