Together we Showup

Maandag 20 juli 2020

De organisatie van ShowUP hoopt dat bezoekers massaal op komen dagen voor de volgende editie van de beurs. Deze vindt plaats op 27 en 28 september in de Brabanthallen in Den Bosch. Een nieuwe locatie en een nieuwe datum, registreren kan vanaf nu.
Together we Showup
Together we Showup Together we Showup

Het thema is: together we ShowUP. Oorspronkelijk zou deze editie van ShowUP plaatvinden in augustus. Door Corona werd de beurs doorgeschoven naar september, zodat de organisatie de bezoekers op een veilige en verantwoorde manier kan ontvangen. 

 

Met meer dan 220 deelnemers blijft ShowUP naar eigen zeggen niet te missen voor inkopers en retailers. Vaste leveranciers ontmoeten, nieuwe contacten maken en bekenden uit de branche weer ontmoeten, het is mogelijk op het event. Exposant Unikdesign.nl met het merk Lindform is opnieuw aanwezig op de beurs. Het bedrijf is onder meer bekend van de kenmerkende kleine vazen (foto 1). Nieuw is Umale Mexican atelier, dit Duitse bedrijf levert handgemaakte tapijten en kussens die gemaakt worden door Mexicaanse ambachtslieden (foto 2 en 3).

 

Let op: om bezoekers te spreiden moeten bezoekers zich registreren voor een specifieke dag en tijdsslot. Er is een tijdsslot van 09:00-13:30 en van 14:00-19:00.



Links

www.unikdesign.nl
www.umale.de
www.brabanthallen.nl
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #growup, #listenup, #showup, #startup, #showup2020, #showup20, #brabanthallen, #staysafe, #coronaproof, #unikdesign, #umale

Gerelateerd nieuws
Innovatie op Future Lighting 2025
Op 19 en 20 november vindt in Evenementenhal Gorinchem de vierde editie plaats van Future Lighting, een kennis- en netwerkevent voor de lichtindustrie in Nederland en Vlaanderen.
lees verder
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Meubels met jouw verhaal
Zuiver presenteert de nieuwe najaarscampagne Built for your Story, waarin meubels meer zijn dan functionele objecten. Met de campagne en de bijbehorende AW25-collectie benadrukt het merk de rol van interieurstukken als vaste waarden in het dagelijks leven.
lees verder
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden