Toch meubelstoffeerbeurs Culemborg

Maandag 07 maart 2016

Eind november 2013 en 2014 werd de World of Fabrics gehouden in het ETC Expo in Culemborg. Afgelopen najaar niet, maar nu ineens toch weer!
Toch meubelstoffeerbeurs Culemborg

De nieuwe Elegance-collectie van Kobe, ook op World of Fabrics.

 

 

Toen de World of Fabrics in 2015 niet meer werd georganiseerd leek dit initiatief alweer ter ziele te zijn gegaan. Jammer, want deze gespecialiseerde show bediende de nichemarkt van meubelstoffeerders eigenlijk best aardig, in de Benelux heeft alleen Intirio in Gent een groter aanbod.

Bepalend lijkt de rol van Christiaan Talla die afgelopen najaar net voor z'n nieuwe principaal Kobefab aan de slag was gegaan. Kobe had er al voor gekozen om in het najaar van 2015 huisshows te organiseren, waardoor Talla z'n voortrekkersrol voor de World of Furniture op dat moment uitbleef.

Nu blijkt er alsnog behoefte de show te houden en ook Kobe doet mee, naast Aristide, Keymer, Trap, Van Leeuwen Leder, Mobus, Mercis, Hopke, Switch, Ohmann Leather, GPR en Buvetex. Op maandag 14 en 21 maart van 10-17 uur. Ook de showrooms van bedrijven die permanent in het centrum zijn gevestigd, zijn die dagen geopend.

 



Links

www.etcexpo.nl
www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelstof, meubelbekleding, bekleding, stof, leer, leder, ETC, ETC expo, Culemborg, meubel, decoratie, trade mart, showroom, behang, gordijn, bank, fauteuil, woontextiel, woningtextiel, kunst, woondecoratie, vloerbedekking, verlichting, verf, behang, interieuraccessoire, karpet, beurs, World of Fabrics, WoF.

Gerelateerd nieuws
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Retourbeleid gordijnen
Het gordijnenmerk A house of hapiness van Royal Vriesco start met een duurzaam retourbeleid voor gordijnen.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden