Toch meubelstoffeerbeurs Culemborg

Maandag 07 maart 2016

Eind november 2013 en 2014 werd de World of Fabrics gehouden in het ETC Expo in Culemborg. Afgelopen najaar niet, maar nu ineens toch weer!
Toch meubelstoffeerbeurs Culemborg

De nieuwe Elegance-collectie van Kobe, ook op World of Fabrics.

 

 

Toen de World of Fabrics in 2015 niet meer werd georganiseerd leek dit initiatief alweer ter ziele te zijn gegaan. Jammer, want deze gespecialiseerde show bediende de nichemarkt van meubelstoffeerders eigenlijk best aardig, in de Benelux heeft alleen Intirio in Gent een groter aanbod.

Bepalend lijkt de rol van Christiaan Talla die afgelopen najaar net voor z'n nieuwe principaal Kobefab aan de slag was gegaan. Kobe had er al voor gekozen om in het najaar van 2015 huisshows te organiseren, waardoor Talla z'n voortrekkersrol voor de World of Furniture op dat moment uitbleef.

Nu blijkt er alsnog behoefte de show te houden en ook Kobe doet mee, naast Aristide, Keymer, Trap, Van Leeuwen Leder, Mobus, Mercis, Hopke, Switch, Ohmann Leather, GPR en Buvetex. Op maandag 14 en 21 maart van 10-17 uur. Ook de showrooms van bedrijven die permanent in het centrum zijn gevestigd, zijn die dagen geopend.

 



Links

www.etcexpo.nl
www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelstof, meubelbekleding, bekleding, stof, leer, leder, ETC, ETC expo, Culemborg, meubel, decoratie, trade mart, showroom, behang, gordijn, bank, fauteuil, woontextiel, woningtextiel, kunst, woondecoratie, vloerbedekking, verlichting, verf, behang, interieuraccessoire, karpet, beurs, World of Fabrics, WoF.

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Coiisalis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden