Artex in Design020 en Kas

Maandag 07 maart 2016

Terwijl hun De Ploeg ook al 100 meter verderop in de Concept Gallery te vinden is, showt Artex vanaf vandaag haar vijf labels in Design020.
Artex in Design020 en Kas
Artex in Design020 en Kas Artex in Design020 en Kas

Op IJburg in Amsterdam zijn diverse showrooms te vinden die een bijzondere mix tussen retail en brandshops vormen. Dat geldt ook voor Design020 met haar 'partners' de Kasstoor, Bedaffair en Facilitylinq als ook Kartell, Dacks, Sinck&Ko, Kreon, D-Line en Bert de Rooij.

Artex heeft dit jaar als alternatief op hun deelname aan Intirio in Gent in februari ervoor gekozen op op twee andere locaties hun nieuws (Ado, Artelux, De Ploeg, Kendix en Your Edition) te presenteren onder de noemer 5x Textiel Event.


Vanaf morgen dus in Design 020 maar ook de twee weken daarna, op maandag 14 en 21 maart, zijn de dealers welkom. Tussendoor zijn eveneens individuele afspraken mogelijk. In Antwerpen zijn de dealerdagen gepland op 11 en 12 april in het gebouw van Kas (Kunst aan de stroom).

Meer informatie of aanmelden: www.5merkenonder1dak.nl

 



Links

www.5merkenonder1dak.nl
www.ado.nl
www.artelux.com
www.bedaffair.nl
www.bertderooij.nl
www.conceptgallery.nl
www.dacks.nl
www.dekasstoor.nl
www.deploeg.com
www.design020.nl
www.facilitylinq.nl
www.kartell.it
www.kas.be
www.kendix.nl
www.kreon.com
www.sinck-ko.nl
www.youredition.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, event, tentoonstelling, presentatie, meubel, bank, tafel verlichting, licht, interieurbekleding, design, interieurstof, stof, gietvloer, karpet, beslag, accessoires, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden