Nieuwe collecties Bécé

Vrijdag 04 maart 2016

Eind april 2016 introduceert B&C Raamdecoratie de nieuwe collectie rol- en paneelgordijnen van hun merk Bécé.
Nieuwe collecties Bécé
Nieuwe collecties Bécé Nieuwe collecties Bécé Nieuwe collecties Bécé Nieuwe collecties Bécé

In de collectie rol- en paneelgordijnen zijn veel verrassende prints en dessins te vinden, passend bij de trends van dit moment.

Bijvoorbeeld een opvallende botanische print, een grafisch patroon met driehoekjes of een dip-dye rolgordijn, maar ook mooie naturellen in zowel lichtdoorlatende als verduisterende kwaliteit. Hierbij een aantal voorbeelden.

De collectie zal vanaf eind april 2016 te koop zijn bij de verkooppunten.

 



Links

www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn

Gerelateerd nieuws
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Retourbeleid gordijnen
Het gordijnenmerk A house of hapiness van Royal Vriesco start met een duurzaam retourbeleid voor gordijnen.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden