Tinder voor meubelen!

Maandag 04 april 2016

Net als Tinder met mensen laat doen, kan je nu ook swipend meubelen keuren: liken of disliken. Met een app op je smartphone of tablet.
Tinder voor meubelen!

Home Swiper, zo heet de nieuwe interieur app. Voorlopig alleen te downloaden voor iOS (Apple)-gebruikers.

Met Home Swiper keurt de gebruiker elk meubelstuk dat getoond wordt en kunnen goedgekeurde meubelstukken op een moodboard bij elkaar geplaatst worden. Een aankoop doen, kan via de webshop van de meubelaanbieder.

De app bevat vele duizenden producten in diverse meubelstijlen en prijscategorieën van aanbieders als VT Wonen, Dille & Kamille en Woonexpress, maar ook van kleinere aanbieders.

 



Links

www.homeswiper.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop

Gerelateerd nieuws
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden