Tendence helpt internetverkopen

Maandag 13 juli 2015

Naast het nieuws van de ongeveer 1.200 exposanten, biedt Tendence haar bezoekers meer interessante workshops en presentaties. Zoals de "Webchance Academy", een forum over verkopen via internet.
Tendence helpt internetverkopen

Hoeveel kost uw online winkel? Hoe u verkoopt veilig op het internet? Heeft iedere ondernemer een eigen online winkel nodig of zijn er alternatieven? Moet iedere ondernemer vertegenwoordigd zijn op alle sociale netwerken (zoals Facebook, Pinterest) of hij moet kiezen?

Op dergelijke vragen gaan experts in tijdens de Webchance Academy op de internationale consumptiegoederen beurs Tendence in Frankfurt. Het is de derde keer op rij dat dit wordt georganiseerd.
Verdeeld over zaterdag 29 en zondag 30 augustus zijn acht lezingen van 45 minuten gepland van 14:00-17:00 dit keer in hal 9.2. De onderwerpen variëren van advies over marketing, omzetgroei, klantentrouw en juridische aspecten. Het totale programma is te vinden op de onderstaande link.

Tendence is de meest internationale en grootste orderbeurs in de tweede helft van het jaar en heeft een uitgebreid productaanbod op het gebied van living, bekleding, decoratie, cadeau artikelen, juwelen en mode benodigdheden. De wordt gehouden in de Frankfurter Messe van zaterdag 29 augustus tot dinsdag 1 september 2015.

 



Links

events.messefrankfurt.com/de/tendence/webchance-academy/Calendar
www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, internet, webshop, webchance academy, retail, verkoop

Gerelateerd nieuws
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Mexicaans geïnspireerde accessoires
Rice presenteert de herfst- en wintercollectie 2025. De collectie is geïnspireerd op Yucatán, Mexico, en kenmerkt zich door kleurrijke prints en speelse ontwerpen.
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden