Tarkett in 2021

Zaterdag 27 februari 2021

De wereld keek reikhalzend uit naar 2021 en ook voor Tarkett voelt het nieuwe jaar als een ‘nieuwe kans’. Ralph Jorissen, directeur Nederland bij Tarkett, zet de plannen voor het nieuwe jaar op een rij in een blog op LinkedIn.
Tarkett in 2021
Tarkett in 2021 Tarkett in 2021 Tarkett in 2021

In de blog stelt Ralph Jorissen dat Tarkett werkt aan verschillende projecten die 2021 voor het bedrijf een innovatief jaar moeten maken. Zo nemen ze een volgende stap in duurzaamheid, zet men studenten aan het werk in een ontwerpwedstrijd en wordt er weer een digitaliseringsslag gemaakt.

In het begin van het tweede kwartaal introduceert de vloerenfabrikant ook de nieuwe look van de Id Inspiration collectie 30, 55 en 70. De collectie heeft maar liefst 100 designs, die beschikbaar zijn in alle verschillende legtechnieken. De collectie heeft een nog mattere uitstraling dan zijn voorganger en speelt daarmee in op de trend van de toekomst. Mat is erg populair en dankzij verschillende nieuwe productietechnieken kunnen er nog realistischere designs van hout en mineralen produceren.

 

Alle kleuren en designs, die nu nog natuurgetrouwer worden, komen beschikbaar in de vele soorten installatiemethoden zoals glue down, loose-lay en de traditionele click. Met de nieuwe vinyltegels en -planken van Id Inspiration is combineren mogelijk. Mix en match dessins met hout en betonlook, speel met kleurtinten en combineer met bijpassende accessoires.

 

In de loop van het jaar worden de resultaten uit het nog steeds lopende Rethinking Workplace-onderzoek verwacht: hoe verwachten werknemers dat het kantoor eruit zal zien na de pandemie. De verwachting is dat de resultaten van dit onderzoek laten zien dat Covid-19 een grote invloed gaat hebben op de toekomst van het kantoor.

 

Dit jaar worden ook studenten van het Hout- en Meubileringscollege uitgenodigd om mee te denken over het thema ‘de school van de toekomst’. Samen met partner Eromesmarko wordt er een ontwerpwedstrijd uitgezet, waarbij we studenten uitdagen om na te denken over hoe schoolgebouwen de komende decennia gaan transformeren.

 

In 2021 krijgt ook Restart veel aandacht. In dit project blijft het bedrijf het komend jaar samenwerken met partners om zoveel mogelijk vloeren retour te krijgen in ons Carpet Recyling Centre in Waalwijk en in andere recyclingcentra in Europa. Hier verwerken we zoveel mogelijk post-consumer materiaal en snijafval tot grondstoffen om zo weer nieuwe vloeren te kunnen maken.

 

Tarkett is constant bezig om de bedrijfsprocessen duurzamer te maken. Tegenwoordig wordt 12% van de producten gemaakt met gerecyclede grondstoffen en in 2030 moet dit minstens 30% zijn.



Links

www.dessotarkett.nl
www.eromesmarko.nl
www.hmcollege.nl
www.linkedin.com/in/ralph-jorissen

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, recycling, Jorissen, Id inspiration, rethinking workplace, #dessotarkett, #eromesmarko, #hmcollege, #tarkett, #desso, #dessotarkett

Gerelateerd nieuws
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
Andere aanpak NK parketleggen
NK Parketleggen kiest voor tweejaarlijkse opzet en nieuwe positionering inclusief een andere locatie.
lees verder
Kave Home opent in Gent
Kave Home heeft zijn eerste eigen winkel in België geopend, in het hart van Gent en breidt daarmee het landennetwerk uit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden