Syphasfera voor binnen

Donderdag 23 november 2023

De Syphasfera lamp, uit de outdoor collectie van Catellani & Smith, is opnieuw vormgegeven door de Italiaanse fabrikant.
Syphasfera voor binnen
Syphasfera voor binnen Syphasfera voor binnen

De nieuwe versie van de Syphasfera is de nieuwe modulaire Syphaspot Chandelier, ontworpen voor gebruik binnenshuis in woonruimtes en contractprojecten. De nieuwe kroonluchter creëert volgens Catellani & Smith een opmerkelijke visuele impact, dankzij de lichteffecten die worden gegenereerd door de interactie tussen het onregelmatige oppervlak van de Syphasfera- glazen bol en de verlichting van de 24V-lichtbronnen van Spot Light. Dunne kabels ondersteunen de hanglampen, die op verschillende hoogtes kunnen worden geplaatst en in meerdere composities kunnen worden gerangschikt, om aan verschillende verlichtingseisen te voldoen.

 

De Syphaspot- kroonluchter is verkrijgbaar in composities met 20, 25 en 35 pendels, maar ook in een verschillend aantal elementen en voetstukken in verschillende maten en afwerkingen. Net als andere modellen uit het Catellani & Smith assortiment – ​​zoals Jackie O, Gold Moon, PosKrisi en Sweet Light Chandeliers – kan de voet van Syphaspot op verzoek worden aangepast.         

 

Distributeur in België is Deluci uit Nevele, voor Nederland is dat Artimeta uit Hoensbroek.



Links

www.artimeta.nl
www.catellanismith.com
www.deluci.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, hotel, hospitality, tuin, buiten, terras, decoratie, lamp, verlichting, kroonluchter, hanglamp, buitenwonen, tuinaccessoire, outdoor, indoor, binnen, #catellanismith, #deluci, #artimeta

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden