Egger onthult Decorative Collection 24+

Donderdag 23 november 2023

De Oostenrijkse Egger Groep onthult een naar eigen zeggen grensverleggend concept, de Decorative Collection 24+. Voor het eerst is dit een doorlopende collectie, die elke twee jaar met maximaal 10% wordt aangepast.
Egger onthult Decorative Collection 24+

De Decorative Collection 24+ omvat volgens de laminaat- en houtproducent niet alleen een scala aan hoogwaardige decors en innovatieve introducties, maar vormt ook een holistische benadering van design. De Egger Groep introduceert een reeks woonproducten visueel aantrekkelijk zijn, maar ook duurzaam en milieuvriendelijk.

 

Vanaf februari 2024 zullen distributeurs, architecten en fabrikanten toegang hebben tot deze collectie. Deze bestaat uit zowel nieuwe introducties als gevestigde decors, ‘duurzame en gezonde woonproducten en een veelvoud aan digitale diensten die onze uitgebreide Collectiefolder optimaal aanvullen’, aldus hoofd Productmanagement en Marketing Furniture en Interior Design Hubert Höglauer.

 

De Decorative Collection 24+ omvat meer dan 300 decor- en/of textuurcombinaties, waarvan 201 Eurodekor decoren in de gevestigde Egger decormatch, met in totaal 68 nieuwe introducties, 32 PerfectSense decoren, waarvan 19 nieuwe introducties, net als 75 verschillende decorstructuurcombinaties in het werkbladenassortiment. In totaal ontwikkelde Egger 11 nieuwe structuren voor de Decorative Collection 24+.



Links

www.egger.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, meubel, laminaat, plaat, platen, paneel, panelen, interieurbouw, bouw, stofferen, stoffering, #egger, #Decorativecollection24plus

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Verdere stijging prijs koopwoningen
De prijsstijging van nieuwbouwkoopwoningen in Nederland gaat in het laatste kwartaal door, maar de groei zwakt iets af ten opzichte van het kwartaal ervoor.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden