Swiss Sense verkoopt aandelen

Dinsdag 08 september 2020

De beddenwinkelketen Swiss Sense heeft aandelen verkocht aan investeringsmaatschappij 365 Capital. Het gaat om een minderheidsbelang.
Swiss Sense verkoopt aandelen

Swiss Sense, de in 2005 opgerichte beddenverkoper uit Uden, wil met het investeringskapitaal van 365 Capital de ‘internationale groeiambitie en professionalisering’ versnellen. Het is niet bekend welk bedrag daarmee bemoeid is, maar het gaat om een minderheidsbelang, de familie Diks blijft grootaandeelhouder van het bedrijf.

Ceo Martin Diks ziet dat gezondheid en dus ook een goede nachtrust steeds belangrijker wordt gevonden en ziet daarin veel groeipotentieel, vooral in het buitenland. Swiss Sense, dat in 2020 een omzet van € 225 miljoen en een winst van € 20 miljoen verwacht te behalen, beschikt over honderd winkels in Nederland, België, Duitsland en Oostenrijk en heeft de ambitie om in al deze landen marktleider te worden. Het is niet bekend of het bedrijf naar nieuwe landen wil uitbreiden.




Links

365capital.com
www.swisssense.nl

Tags

Nieuws, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, slaapcomfort, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, slaap, nachtrust, slaapsegment, slaapconcept, #swisssense, #365capital

Gerelateerd nieuws
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden