Swiss Sense verkoopt aandelen

Dinsdag 08 september 2020

De beddenwinkelketen Swiss Sense heeft aandelen verkocht aan investeringsmaatschappij 365 Capital. Het gaat om een minderheidsbelang.
Swiss Sense verkoopt aandelen

Swiss Sense, de in 2005 opgerichte beddenverkoper uit Uden, wil met het investeringskapitaal van 365 Capital de ‘internationale groeiambitie en professionalisering’ versnellen. Het is niet bekend welk bedrag daarmee bemoeid is, maar het gaat om een minderheidsbelang, de familie Diks blijft grootaandeelhouder van het bedrijf.

Ceo Martin Diks ziet dat gezondheid en dus ook een goede nachtrust steeds belangrijker wordt gevonden en ziet daarin veel groeipotentieel, vooral in het buitenland. Swiss Sense, dat in 2020 een omzet van € 225 miljoen en een winst van € 20 miljoen verwacht te behalen, beschikt over honderd winkels in Nederland, België, Duitsland en Oostenrijk en heeft de ambitie om in al deze landen marktleider te worden. Het is niet bekend of het bedrijf naar nieuwe landen wil uitbreiden.




Links

365capital.com
www.swisssense.nl

Tags

Nieuws, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, slaapcomfort, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, slaap, nachtrust, slaapsegment, slaapconcept, #swisssense, #365capital

Gerelateerd nieuws
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden