Suzenne Sofa van Gebrüder Thonet

Donderdag 07 mei 2020

De Suzenne Sofa is één van de nieuwste ontwerpen van Gebrüder Thonet Vienna. De meubelfabrikant werkt hiervoor voor het derde jaar samen met designer Chiara Andreatti.
Suzenne Sofa van Gebrüder Thonet
Suzenne Sofa van Gebrüder Thonet Suzenne Sofa van Gebrüder Thonet Suzenne Sofa van Gebrüder Thonet

Gebrüder Thonet Vienna GmbH (GTV) introduceert in 2020 diverse nieuwe producten. Zoals eerder al de NYNY-opslagunit van ontwerpstudio Storagemilano. Voor de Suzenne Sofa werkt GTV samen met Chiara Andreatti, die eerder al de loungestoelen Loïe en Suzenne en het hoofdeinde Yvette voor de firma ontwierp. De fabrikant noemt Andreatti een van de meest veelbelovende ontwerpers op het internationale toneel.

 

In de tweezitsbank Suzenne Sofa zijn de kenmerken van de Suzenne lounge stoel, die in 2019 geïntroduceerd werd, te zien. Ook de karakteristieke elementen van het DNA van GTV zijn hierin te herkennen: gebogen hout en geweven riet. De zitting onderscheidt zich door de lichte structuur in massief gebogen beukenhout, rechte en gebogen lijnen komen samen om de rugleuning van geweven riet te ondersteunen. De zit- en rugkussens zijn volgens de fabrikant omhullend en zacht.

 

Gebrüder Thonet Vienna GmbH wordt in Nederland en België verdeeld door Aki Agency.



Links

www.gebruederthonetvienna.com
www.akinterieurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, opbergsysteem, kast, bureau, #gebruederthonetvienna, # SuzenneSofa, #akiagency, #akinterieurs

Gerelateerd nieuws
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden