Sustainable Luxury van Vriesco

Dinsdag 21 januari 2020

Vriesco introduceert de collectie Sustainable Luxury van gordijnlabel A House of Happiness. Deze collectie combineert luxe stoffen met de behoefte aan verduurzaming in de textielbranche.
Sustainable Luxury van Vriesco

In deze nieuwe Sustainable Luxury collectie van A House of Happiness van Vriesco voeren zilver, goud, charcoal en apatiet blauw de boventoon. Vooral de stoffen Metropole en Metallic vallen volgens het bedrijf op. Metropole is een transparante, brandvertragende stof met duidelijke glans. De Metallic, zoals de naam al zegt, is een overgordijn met metaal-look. Twee andere stoffen zijn de velvet Pearl, een velours met parelmotief, en de Diamond, een ausbrenner met diamand-motief.

 

De meest glanzende stof in de collectie is de Gold Leaf. Op glanzend doek is met duurzame inkt een chique bloemenmotief geprint, hiermee zijn drie combinaties ontstaan: charcoal-antraciet, blauwzilver en goud. Alle bedrukte stoffen zijn bedrukt met de duurzame textielprinter van Vriesco, waarmee het bedrijf 80% water bespaart en print met milieuvriendelijke verfstoffen. Daarnaast is in de nieuwe collectie gebruik gemaakt van gerecyclede garens.

 

A House of Happiness introduceert bij deze nieuwe collectie ook een innovatieve en chique confectie-methode. Dit is een ontwikkeling uit het eigen atelier. De hotelplooi heeft aan de voorkant een strakke en vlakke afwerking. De confectiemethode heeft namelijk een onzichtbare plooi, verwerkt aan de achterkant van de stof. De collectie wordt compleet gemaakt door de bijpassende, chique kussens.



Links

www.ahouseofhappiness.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, stoffering, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, confectie, groothandel, grossier, #vriesco, #ahouseofhappiness, #sustainableluxury

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Modint pleit voor circulaire bedrijven
Modint roept politici op: 'Stop met circulaire bedrijven langs een lineaire meetlat te leggen.' En: 'Ze moeten ruimte krijgen voor hun innovatieve businessmodellen.'
lees verder
 
Weer nieuwe Kijk op Gordijnen
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden