Stroosnijder marketingbaas Tarkett

Vrijdag 02 februari 2024

Leandra Stroosnijder is per 1 januari 2024 aangesteld als head of marketing Benelux van vloerenfabrikant Tarkett.
Stroosnijder marketingbaas Tarkett

Leandra Stroosnijder (foto) stuurt in de functie van head of marketing Benelux een internationaal team aan dat verantwoordelijk is voor de marketing- en communicatiestrategie van Tarkett in de Benelux. Stroosnijder heeft ruime ervaring op het gebied van B2B-marketing en werkte hiervoor jarenlang in verschillende leidinggevende functies bij CWS Nederland & International en Initial.

De van oorsprong Franse multinational Tarkett, waarvan het Nederlandse hoofdkantoor en een productielocatie gevestigd zijn in Waalwijk, produceert commerciële en residentiële vloeren waaronder vinyl, tapijt, linoleum, hout en laminaat. Het bedrijf levert aan o.a. ziekenhuizen, scholen, hotels, kantoren en winkels.

'We hebben voor Leandra Stroosnijder gekozen vanwege haar internationale profiel en veelzijdige ervaring in internationale, product- en segmentmarketingfuncties. Met ruime ervaring in een vergelijkbare branche is ze in staat om op alle niveaus binnen de organisatie effectief te communiceren en te verbinden. Haar aandacht voor zowel het individu als het team, gecombineerd met nieuwsgierigheid, ondernemerschap, gestructureerde aanpak en strategisch inzicht, maken haar een waardevolle toevoeging met een senior perspectief,' aldus Ernst van de Weerd, sinds 2021 general manager Benelux.



Links

www.dessotarkett.nl
www.tarkett.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, vloer, tapijt, vinyl, pvc, lvt, linoleum, hout, laminaat, interieurtextiel, stofferen, leggen, nieuwe directeur, marketing, reclame, personalia, #tarkett, #desso, #dessotarkett, #tarkettdesso

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden