Stox nieuwe manager Auping

Woensdag 09 september 2015

Over een kleine week start Willem Stox als Belux-country manager van Royal Auping. Hij is de opvolger Hélène Dielen.
Stox nieuwe manager Auping

Willem Stox zal per 15 september aan de slag gaan. Hij volgt Hélène Dielen op die het bedrijf na 16 jaar vanwege pensionering begin juli verliet, zo werd twee maanden geleden al bekend.

Stox was sinds 2008 verkoopdirecteur bij een marketingbureau (HighCo), daarvoor werkte hij voor Philips/Massive en Ikea.

 



Links

www.auping.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaapkamer, slaap, matras, bed, fabrikant, personeel, directeur, personalia

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kies professioneel interieuradvies
[Sponsored artikel] - Ga je binnenkort verhuizen of ben je van plan om je gehele bestaande interieur te vernieuwen? Dan staat je nog veel te wachten. En is het slim om een stylist in de arm te nemen.
lees verder
Surseance voor Aquinos
Rechtbank verleent Aquinos Bedding Netherlands surseance van betaling.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden