Start ETC Design Experience

Maandag 23 september 2019

Maandag 23 en dinsdag 24 september wordt het ETC Design Experience in Culemborg gehouden. En wordt het nieuwe restaurant geopend.
Start ETC Design Experience

Zoals we eerder vermeldden is er veel veranderd bij het ETC Design Center Europe in Culemborg. Het nieuwe, grotere restaurant is centraal te vinden op de eerste etage. Ook er zijn er nieuwe exposanten en presentaties/lezingen. En uiteraard zijn er veel noviteiten!

Recent presenteerden we al een klein deel van het nieuws wat er te verwachten is, namelijk onder meer van Maretti, Esta (TDD), Romo, Jab, Cole & Son (Bart Brugman), Ethimo (Arie Tuinarchitectuur), Alhambra (Prades), Kobe (Kobefab) en La Aurelia, maar er is nog veel meer de moeite waard om te komen bekijken.

De openingstijden van  het ETC Design Center Europe, aande Randweg 20 in Culemborg zijn van 10-17 uur.

 



Links

www.alhambraint.com
www.arietuinarchitectuur.nl
www.bartbrugman.com
www.etcdesigncenter.com
www.ethimo.com
www.jab.de
www.kobe.eu
www.la-aurelia.com
www.maretti.com
www.prades.nl
www.tddonline.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, meubel, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etcdesigncenter, #etcdesignexperience, #alhambraint, #arietuinarchitectuur, #bartbrugman, #ethimo, #jab, #kobe, #la-aurelia, #maretti, #prades, #tddonline

Gerelateerd nieuws
 
Illusie van beweging
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
 
Behang met zelfexpressie
lees verder
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden