Start 2017 omzetgroei Beter Bed

Maandag 15 mei 2017

In het eerste kwartaal van 2017 groeide de omzet van Beter Bed Holding met 7,6%. Vooral de omzetgroei in België was enorm.
Start 2017 omzetgroei Beter Bed

Na een goed 2016, begon ook 2017 voor Beter Bed weer prima! De omzetgroei was deels te danken aan de overname van Sängjätten, maar ook zonder deze aankoop in 2016 was er nog altijd een groei van 5%, zo meldt Retaildetail.

In het eerste kwartaal haalde Beter Bed Holding een omzet van € 115 miljoen, winstcijfers geeft het beddenbedrijf niet. Vooral in België (+31,1%) en Nederland (+12%) steeg de omzet, ruim meer dan in vergelijkbare winkels (4,2%).

In Duitsland was er een omzetdaling van 1,7%, maar dat was al wel een stuk beter dan in de voorgaande kwartalen: derde kwartaal 2016 -8,8%, vierde kwartaal -4,5%.

Ook Spanje deed het uitstekend: +22,4%, Zwitserland ging er 5,2% op vooruit ging. In Oostenrijk daalde de omzet met 10,3%.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden