Stand van zaken voorjaarsbeurzen

Dinsdag 18 januari 2022

Reikhalzend keek de interieurbranche uit naar de corona persconferentie, mochten de winkels weer open? Ook voor de verschillende beurscentra was dit een belangrijk moment, om af te wegen wanneer voorjaarsevenementen plaats kunnen vinden.
Stand van zaken voorjaarsbeurzen

Van het ETC Design Center Europe in Culemborg was al bekend dat het centrum vasthoudt aan de oorspronkelijke data. De ETC Design Experience vindt plaats op maandag 7 en dinsdag 8 februari, maar er is geen consumentendag gepland.

 

DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein houdt ook vast aan de oorspronkelijke planning. Jan Hogenkamp: 'Na afstemming met de klankbordgroep is de beursorganisatie van vakbeurs De Woonindustrie overeengekomen gekomen dat de DWI Voorjaarsvakdagen op de geplande data in februari door zullen gaan. Het centrum in Nieuwegein opent de deuren voor haar vakbezoekers op zondag 6, maandag 7 februari en dinsdag 8 februari en vervolgens op maandag 14 en dinsdag 15 februari. Consumenten zijn nu op zondag 6 februari ook weer van harte welkom, er zal echter geen speciale programmering zijn.'

 

Meubelhart Beusichem wil interieurwinkels eerst de kans geven om de gemiste omzet van de afgelopen sluiting goed te maken. De beursdagen worden verzet naar 28-29 maart en 4-5 april.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.etcdesigncenter.nl
www.meubelhartbeusichem.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, verlichting, licht, marketday, marketdayxl, voorjaarsbeurs, vakdagen, omstandigheden, economie, crisis, corona, covid-19, #interieurprofessionaldag, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #lockdown, #mondkapjesplicht, #corona, #covid19, #etcexpo, #etcdesigncenter, #meubelhart

Gerelateerd nieuws
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Angela van Dongen naar Inretail
Angela van Dongen stapt na ruim twee jaar bij Upstairs over naar Inretail, waarbij ze een MT-functie gaat vervullen.
lees verder
 
Masha de Boer overleden
lees verder
Huishoudens kopen minder
De consumptie van Nederlandse huishoudens krimpt in februari, ook het volume in duurzame consumptiegoederen is dalend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden