Stand van zaken voorjaarsbeurzen

Dinsdag 18 januari 2022

Reikhalzend keek de interieurbranche uit naar de corona persconferentie, mochten de winkels weer open? Ook voor de verschillende beurscentra was dit een belangrijk moment, om af te wegen wanneer voorjaarsevenementen plaats kunnen vinden.
Stand van zaken voorjaarsbeurzen

Van het ETC Design Center Europe in Culemborg was al bekend dat het centrum vasthoudt aan de oorspronkelijke data. De ETC Design Experience vindt plaats op maandag 7 en dinsdag 8 februari, maar er is geen consumentendag gepland.

 

DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein houdt ook vast aan de oorspronkelijke planning. Jan Hogenkamp: 'Na afstemming met de klankbordgroep is de beursorganisatie van vakbeurs De Woonindustrie overeengekomen gekomen dat de DWI Voorjaarsvakdagen op de geplande data in februari door zullen gaan. Het centrum in Nieuwegein opent de deuren voor haar vakbezoekers op zondag 6, maandag 7 februari en dinsdag 8 februari en vervolgens op maandag 14 en dinsdag 15 februari. Consumenten zijn nu op zondag 6 februari ook weer van harte welkom, er zal echter geen speciale programmering zijn.'

 

Meubelhart Beusichem wil interieurwinkels eerst de kans geven om de gemiste omzet van de afgelopen sluiting goed te maken. De beursdagen worden verzet naar 28-29 maart en 4-5 april.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.etcdesigncenter.nl
www.meubelhartbeusichem.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, verlichting, licht, marketday, marketdayxl, voorjaarsbeurs, vakdagen, omstandigheden, economie, crisis, corona, covid-19, #interieurprofessionaldag, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #lockdown, #mondkapjesplicht, #corona, #covid19, #etcexpo, #etcdesigncenter, #meubelhart

Gerelateerd nieuws
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden