Stadswinkel Ikea in Wenen geopend

Vrijdag 03 september 2021

Ikea heeft al stadswinkels in steden als Parijs en Hamburg, maar hier is nu een duurzame stadswinkel in Wenen bijgekomen.
Stadswinkel Ikea in Wenen geopend

Het nieuwe warenhuis lijkt totaal niet op de vierkante blauwe warenhuizen die we van Ikea gewend zijn. De Weense stadswinkel bevindt zich midden in de stad en telt zeven verdiepingen. 160 Bomen groeien op balkons en helpen het binnenklimaat te reguleren. Ook zonnepanelen en zeer zuinige verwarming dragen bij aan het duurzame karakter.

 

De stadswinkel heeft geen parkeerterrein, maar richt zich op mensen die met openbaar vervoer, fietsend of lopend naar de winkel komen. Het aanbod bestaat uit ongeveer 3.000 kleinere items. Grotere meubels kunnen wel worden besteld en worden door Ikea binnen 24 uur afgeleverd met elektrische trucks. Wie na het winkelen wil ontspannen kan terecht op het grote terras op het dak.

 



Links

www.ikea.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, online, retail, winkel, detaillist, keten, woonwinkel, e-commerce, interieurwinkel, stadswinkel, e-business, e-commerce, internet, shop, webshop, stadwinkel, #ikea,

Gerelateerd nieuws
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden