Stabilisatie juli omzet woninginrichting

Vrijdag 16 september 2016

In juli heeft de Nederlandse detailhandel 0,9% meer omgezet. Zowel de winkels in food- als non-foodartikelen behaalden in juli meer omzet. Verder is online flink meer omzet behaald.
Stabilisatie juli omzet woninginrichting
Stabilisatie juli omzet woninginrichting

Winkels in voedings- en genotmiddelen behaalden in juli 1,0% meer omzet, winkels in non-foodartikelen 0,8%, zo meldde het CBS gisteren. Bij de doe-het-zelfzaken hield de omzetgroei van eerdere maanden aan: ruim 5% meer omzet.

De winkels in woninginrichting zetten ongeveer evenveel (+0,7%) om als een jaar eerder. In juni groeide de omzet nog met 9,5%.

De omzet die de detailhandel via internet behaalde was in juli 16% hoger dan een jaar eerder. De multi-channelers plusten met 13%, webwinkels met 19% meer omzet dan in juli 2015.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden