Staal zet de toon

Donderdag 22 april 2021

Ontworpen door Sebastian Herkner, wordt Vibia's nieuwe Kontur-collectie bepaald door het slanke zwart metalen frame. LED’s zijn ingebed in het frame. In samenwerking met verschillende diffusors en reflectoren zorgen deze lichtbronnen voor een reeks verlichtingssferen.
Staal zet de toon
Staal zet de toon Staal zet de toon

Het frame van de Kontur lampen herbergt ofwel een handgeblazen diffusor van opaline glas, of een ronde metalen reflector, de pure volumes zorgen volgens Vibia voor een delicaat evenwicht binnen de grafische geometrische architectuur. Met de cilindrische glazen diffusor genereert Kontur een warme 360 ​​graden gloed als van een (haard)vuur. In combinatie met de gebogen metalen plaat van de reflector, geeft het de uitstraling van regenend licht.

 

Kontur is verkrijgbaar in een reeks LED-kleurtemperaturen van 2200 tot 4000 Kelvin. Voor een diner bij kaarslicht tot helder licht overdag. De collectie bestaat uit vijf maten in wand- of hangende stijlen (foto 1). De eerste is een grootschalige schans die aan de muur is bevestigd, de hanglampen lijken aan bijna onzichtbare kabels te hangen.

 

Vibia wordt in Nederland verdeeld door Eikelenboom bv uit Amsterdam en in België door Collective uit Brugge.



Links

www.vibia.com
www.collective.be
www.eikelenboom.nl

Tags

nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, lamp, hanglamp, led, design, #collective, #eikelenboom, #vibia, #kontur

Gerelateerd nieuws
Nieuwe versie Bella-lamp
Verlichtingsmerk Ramun presenteert samen met Marcel Wanders de Bella Crystal Cut, een compacte herinterpretatie van de Bella Plissé uit 2019. Met behoud van het herkenbare silhouet, maar met verbeterd gebruiksgemak en vernieuwde functies.
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder
Achter de schermen
Op 3 en 4 november organiseert Label Vandenberg in Raamsdonksveer het interieurevent How it’s Made?. Twaalf designmerken tonen hier het vakmanschap achter hun collecties. Bezoekers krijgen een kijkje in het maakproces.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden