Spotlight in volle gang

Maandag 09 maart 2020

De voorjaarseditie van Spotlight is in volle gang. Ook deze maandag 9 maart is De Beursfabriek in Nieuwegein tot 17 uur open om decoratie-artikelen te ontdekken. Ook de Home & Living afdeling in DWI is geopend.
Spotlight in volle gang
Spotlight in volle gang Spotlight in volle gang Spotlight in volle gang Spotlight in volle gang Spotlight in volle gang

Organisator Jurgen Pietersen was op de eerste dag tevreden over de aanloop naar Spotlight. De meeste bezoekers lieten zich niet weerhouden door het Coronavirus en hetzelfde gold voor de exposanten. Bij het Deense Plint was ondermeer strak serviesgoed te zien (foto 1), voor een kop thee in stijl.

 

Natural Luxury specialiseert zich in woondecoratie producten gemaakt van natuurlijke materialen. Kussens van katoen (foto 2), plaids van alpaca, kussens van leer, zeer grof gebreide dekens, lams- en schapenvachten, deze zijn allemaal bij het bedrijf uit Elst te vinden.

Helemaal handgemaakt zijn de producten van Wanda Entjes. Onder de noemer Malproduct verkoopt de kunstenares woonaccessoires van porselein: vazen, hanglampen, maar ook borden in verschillende formaten (foto 3).

 

Sompex ontwerpt verlichting voor Villeroy & Boch, waaronder de lampen op foto 4. Zij zijn bedoeld voor op de eettafel en oplaadbaar middels USB. Mother.life heeft een missie, het bedrijf wil mensen meer zelfvoorzienend maken. Van deze missie maakt MicroFarm onderdeel uit: een kweekkastje en bijbehorende zaden, om microgroenten te kweken die in 7-10 dagen geoogst kunnen worden (foto 5).

Groothandel MTM Gifts verdeelt onder meer het merk Dhink, met (nacht)lampjes voor de kinderkamer. Van eenhoorn, tot zeemeermin of dinosaurus (foto 6). Deels batterij aangedreven, anderen oplaadbaar.



Links

www.spotlight-event.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.plint.eu
www.naturalluxury.nl
www,malproduct.nl
www.mother.life
www.mtmgifts.com
www.sompex.de
www.villeroy-boch.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event,decoratie, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, interieurbekleding, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent, #plint, #naturalluxury, #malproduct, #motherlife, #mtmgifts, #sompex, #villeroyboch

Gerelateerd nieuws
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
 
Illusie van beweging
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden