Spotlight in Rosmalen

Donderdag 08 juli 2021

Na een lange periode van uitstellen en afstellen is er weer een Spotlight beurs gepland. Op 19 en 20 september kunnen professionals hier terecht voor producten in de segmenten baby's en kinderen, kado, impulsaankopen en feestartikelen.
Spotlight in Rosmalen

Was Spotlight tijdens de voorgaande edities nog te vinden in De Beursfabriek bij DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein, ditmaal vindt de beurs plaats in het Autotron in Rosmalen. Spotlight bevindt zich hier onder meer op één verdieping en er is ruim voldoende parkeergelegenheid.

 

Enkele exposanten zijn: Boosterbox, Kingspoint Toys & Gifts, Gebr. Simon, Pro Card Exclusive, Sigikid, Folat, Bekking & Blitz, Vadobag, Bertoy, BeLong, Happy Horse, Ef & Ef Media, HOT Sports & Toys, Uitgeverij Deltas, Amscan Europe, Mertex, NICI GMBH, Waloka en Witbaard/HAZA. Tijdens de beurs worden er enkele activiteiten georganiseerd, waaronder een  workshop van Inpakspot.nl, een groothandel voor inpakmateriaal.

 

Gratis tickets zijn vanaf begin augustus te reserveren via de website. De komende tijd maakt Spotlight enkele activiteiten bekend, via de nieuwsbrief, social media kanalen en website.



Links

www.spotlight-event.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event,decoratie, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, interieurbekleding, #spotlight, #spotlightevent

Gerelateerd nieuws
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder
Manifest voor sterke centra
Inretail heeft een manifest opgesteld voor politieke partijen die werken aan hun verkiezingsprogramma’s voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in Nederland. Met het manifest roept de brancheorganisatie provincies op om gericht te investeren in sterke, bereikbare en aantrekkelijke centrumgebieden.
lees verder
Trends Christmas World 2026
De decoratiebeurs Christmasworld, die vanaf eind januari 2027 in Frankfurt wordt gehouden, signaleert de trends voor kerst 2026: luxe, zachtheid en teckels.
lees verder
Verlenging samenwerking
X²O Badkamers en Funda verlengen succesvolle samenwerking en gaan daarmee het vierde jaar in met focus op inspiratie en vertrouwen.
lees verder
 
Maretti breidt Fringes uit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden