Spoga 2018: meerwaarde

Dinsdag 29 mei 2018

Het weer is er al naar en het aftellen is begonnen: van 2 tot 4 september 2018 zal de outdoor-wereld elkaar weer ontmoeten op Spoga + Gafa in de Kölnmesse.
Spoga 2018: meerwaarde
Spoga 2018: meerwaarde Spoga 2018: meerwaarde Spoga 2018: meerwaarde Spoga 2018: meerwaarde

Foto's: 1. Schaffner - 2. Unique Islands - 3. Esteras - 4. Houe - 5. Kettler

 

 

In Keulen zullen begin september ongeveer 2.100 leveranciers uit 60 landen deelnemen, waarvan 84% buiten Duitsland. De laatste outdoor-trends worden aan het internationale handelspubliek getoond op een oppervlakte van 230.000 m2, maar de verwachting is het dat er nog zo'n 5.000 m2 bijkomt. Inmiddels is 98% van de geplande ruimte geboekt.

Met 121.000 m2 is Garden Living het grootste segment van Spoga in de hallen 1 tot 4, 5.2, 9 en 10.1. Hier is onder meer tuinmeubilair en decoratie te vinden, naast kamperen, vrije tijd en sport en spel. Grenzend aan Garden Living is het Garden Unique segment; de focus van Hal 10.2 ligt op premium tuinmeubilair.

Voor de eerste keer biedt de Spoga meubeltrends van morgen een eigen platform. Op verschillende trendeilanden in Garden Unique zal tuinmeubilair worden gepresenteerd dat toonaangevend en trendbepalend is qua materiaal en functionaliteit. Door innovatieve producteigenschappen, nieuwe combinaties en duurzaamheid, maar ook door comfort, ergonomie, flexibiliteit en multifunctionaliteit. Deze trendeilanden zullen overigens tevens op de Imm Cologne in januari 2019 gepresenteerd worden.

De groene long van de Spoga is te vinden in Passage 4/5 en de hallen 5.1 en 6. De barbecue-sector, die met circa 5.000 m2 groeit tot de grootste grill-beurs van de wereld, is te vinden binnen in de hallen 7 en 8 en ook buiten daartussen.

De beurs is voor vakbezoekers op 2 en 3 september van 9-18 uur en op 4 september van 9-17 uur open.
Na drie jaar op rij te zijn gehouden is de Tag des Garten (dag van de tuin), die ook geopend was voor consumenten, overigens gestopt. Exposanten bleken volgens Katharina C. Hamma, coo van Koelnmesse, niet gecharmeerd genoeg van dit initiatief.

 



Links

www.gardenunique.de/youngstar
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.tagdesgartens-koeln.com
www.tagdesgartens-koeln.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.emsa.de
www.houe.com
www.kettler.net
www.schaffner-ag.ch

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, garden unique, youngstar, jonge designers, prijs, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa, #schaffner, #kettler, #houe, #esteras, #emsa

Gerelateerd nieuws
 
Bijzonder project in Nairobi
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden