Spoga 2016 brandt los

Woensdag 17 augustus 2016

Over ruim twee weken start Spoga + gafa, de internationale outdoorbeurs in Keulen. Met presentaties, workshops, speciale shows, netwerkevenementen én ... interessante exposanten!
Spoga 2016 brandt los
Spoga 2016 brandt los Spoga 2016 brandt los Spoga 2016 brandt los Spoga 2016 brandt los Spoga 2016 brandt los

1. De grote Nederlandse concurrent van de Green Egg: the Black Bastard van 200 Fahrenheit - 2. Polo van 4 Seasons Outdoor (voorheen Csun Garden Furniture) - 3. Lodsh, een van de negen labels van Arocca - 4. Rib uit de Nature-collectie van Capi - 5. Tafel Reco van Soho Home & Garden - 6. Outdoor-collectie Castel Line van Vandecasteele.


De Spoga + gafa 2016 in Keulen is open voor vakbezoekers op 4 en 5 september van 9-18 uur en op 6 september van 9-17 uur. De 'Dag van de Tuin 2016' is geopend voor consumenten en vakbezoekers op 3 en 4 september van 9-18 uur.

Hierbij gaan een paar voorbeelden van producten en noviteiten van enkele exposanten. Naast dit en veel ander nieuws zijn er ook presentaties, workshops, speciale shows en netwerkevenementen, zoals we al eerder meldden.

Tickets zijn hier online te reserveren.
Meer informatie, klik hier.



Links

www.4seasonsoutdoor.com
www.arocca.com
www.bastard.nl
www.capi-europe.com
www.gardenunique.de/youngstar
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.tagdesgartens-koeln.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.lodsh.com
www.soho-byhouseandgarden.com
www.vandecasteele-marc.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, 2016, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, jonge designers, prijs.

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden