Speciale editie Swan stoel

Vrijdag 10 mei 2024

Fritz Hansen presenteert met trots een speciale editie van Arne Jacobsens Swan™-stoel in een volumineuze nieuwe wollen stof van Kvadrat. Deze uitvoering is tijdelijk leverbaar.
Speciale editie Swan stoel
Speciale editie Swan stoel Speciale editie Swan stoel

De Swan-stoel werd in 1958 ontworpen door Arne Jacobsen voor de lobby en loungeruimtes van het SAS Royal Hotel in Kopenhagen (later omgedoopt tot Radisson Collection Royal Hotel, Kopenhagen). In de loop der jaren is het ontwerp een toonbeeld van Deens design geworden, gekenmerkt door de afwezigheid van rechte lijnen.

 

De speciale versie van Swan heeft nog steeds dezelfde rondingen. Het nieuwe textiel van Kvadrat combineert volgens Fritz Hansen kleuren in een mathematisch weefsel dat subtiel van uiterlijk verandert bij veranderend licht. Een elegante bies van eersteklas aniline leder voegt een finishing touch toe die de vormen van de stoel accentueert. De stoel is zes varianten beschikbaar en verkrijgbaar tot eind december 2024.



Links

www.fritzhansen.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, design, stoel, stoel, indoor, outdoor, fauteuil, #swan, #fritzhansen

Gerelateerd nieuws
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Nieuw merk Tafelzz
lees verder
Nieuwe fase Koenig+Neurath
König + Neurath heeft de zelfbeheerde insolventieprocedure succesvol afgerond. De Duitse fabrikant van kantoor- en projectmeubilair hervat de normale bedrijfsvoering en richt zich op verdere ontwikkeling en digitalisering.
lees verder
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden